۶ روش کسب درآمد دلاری از سئو

این روز‌ها یکی از محبوب‌ترین روش‌های کسب درآمد از طریق سئو، کسب درآمد بر مبنا واحد پولی دلار است. در همین راستا، در این مقاله قصد داریم تا با معرفی 6 روش کسب درآمد دلاری از سئو شما را در اخذ یک تصمیم‌گیری درست یاری نماییم.


1.    انجام خدمات سئو سایت‌های خارجی

این روش از کسب درآمد از سئو، نیازمند مقادیر زیادی از تجربه است و به نسبت سایر روش‌های مذکور، از لحاظ میزان سختی درجه بالا‌تری دارد .

در راستای جلب توجه و اعتماد سایت‌های بین‌المللی جهت اخذ پروژه‌های سئو لازم است تا نتایج قابل قبولی از پروژه‌های خود در موتور‌های جستجوگر مانند گوگل ارائه دهید. به همین منظور لازم است تا پروژه‌های شما به زبان فارسی در رتبه مناسبی در اولین موارد حاصل از جستجو قرار گیرند.

یکی از چالش‌هایی که در ابتدای شروع کار خود با آن مواجه می‌شوید تفاوت سئو میان سایت‌های داخلی و خارجی است. لازم به ذکر است که در اغلب اوقات و احتمالی برابر با 90% مواردی که در سئو نیازمند به پیگیری است در میان سایت‌های داخلی و خارجی یکسان است. این قاعده از قسمت کسب تجربه ناشی از انجام کار مستثنی است و شما نیازمند دریافت تجربه‌های مربوطه در حین انجام سئو سایت‌های خارجی هستید.

 در این مطلب به 6 مورد از راه‌های کسب درآمد دلاری از سئو پرداخته می‌شود اما لازم به ذکر است که شما جهت اخذ درآمد از سئو شما نیاز به متبحر بودن در تمامی زمینه‌ها و حیطه‌ها را نخواهید داشت. تنها کافی است با یک انتخاب مناسب در موارد ذکر شده و با تطبیق آن با علاقه‌ها و استعداد‌های خود، در این زمینه استعداد‌های خود را شکوفا ساخته و از این راه کسب درآمد فرمایید.


2.    تولید سئو محتوا

این حیطه دارای بازار کاری گسترده‌تر نسبت به سایر روش‌ها است و عموماً از ایرانیانی که در خارج از کشور اقامت دارند درخواست می‌شود. این روش نیازمند داشتن مهارت عالی در حیطه سئو و مهارت ترجمه و فهم زبان انگلیسی در سطح مطلوبی است. در این روش شما می‌توانید با افراد فارسی یا انگلیسی زبان در سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و حقوق خود را بر مبنای دلار دریافت نمایید.

در صورتی که سطح زبان انگلیسی متوسط یا ضعیفی دارید به طوری‌که قادر به ترجمه دقیق و صریح متون به انگلیسی نیستید؛ می‌توانید به واسطه برقراری رابطه با یک مترجم زبده متون خود را در اختیار وی قرار داده و متنی متناسب با نیاز‌های خود را دریافت کنید. در این صورت شما با آموزش نحوه ساختار محتوا‌نویسی به مترجم در زمانی کوتاه به متن مورد نظر دست می‌یابید و قادرید تا با انجام قوانین و قواعد سئو بر روی آن به اهداف خود دست یابید.

در راستای استخدام شدن در این حیطه، شما نیازمند به داشتن رتبه‌ای عالی در موتور جستجوگر گوگل هستید. طریقه استخدام شدن می‌تواند از راه‌هایی مانند سایت‌های آگهی استخدام یا وب‌سایت شما با رتبه سئو عالی و قرار‌گیری در رده‌های ابتدایی موارد جستجو شده باشد.


3.    بهینه سازی سورس سایت ها

این روش نیازمند مقادیر کافی از دانش در رابطه با برنامه‌نویسی و سئو سورس است و انتخابی مناسب برای تمامی متخصصین در این حوزه کاری نیست. از همین جهت، تنها قشری در حدود 10% از جامعه سئو کاران قادرند تا درآمد مناسبی از این راه کسب نمایند.

لازم به ذکر است که میزان درآمد کسب شده توسط شما در این روش ممکن است به بزرگی سایر روش‌ها نباشد اما در این روش شما نیازمند به سرکشی دائمی بر روی پروژه خود نیستید. انجام این دست از پروژه‌ها به این صورت رخ می‌دهد که با اتمام کار در یک مرحله و بازه زمانی مشخص، می‌توانید به کسب تجربه و درآمد از سایر پروژه‌ها محوله بپردازید.


4.    تحلیل گر سرچ کنسول

این روش از ساده‌ترین راه‌های کسب درآمد دلاری از طریق سئو به شمار می‌رود. شما با تحلیل‌های R & D، بررسی تعدای از کلمات کلیدی و نتایج به دست آمده در سرچ کنسول می‌توانید به روشن سازی وضعیت و ارائه آمار به کار‌گذار خود باشید. به همین واسطه شما با داشتن تسلط مناسب در این حیطه قادرید تا به پیش‌بینی وضعیت آینده وب‌سایت‌ها بپردازید.

در ابتدای انجام کار در این حیطه شما باید به تسلطی نسبی بر موارد سرچ کنسول داشته باشید. به همین سبب نیاز است تا ابتدا به تحلیل 20 الی 30 وب‌سایت بپردازید. پس از کسب تجربه در این حیطه شما می‌توانید با تحلیل مناسب از موارد ذکر شده در سرچ کنسول به درآمد دلخواه خود در مدتی کوتاه دست یابید.

درآمد‌زایی از این روش در نقطه‌ای به اوج می‌رسد که شما تجربه کافی در تحلیل سایت‌های خارجی به زبان‌هایی نظیر انگلیسی یا زبان مورد استفاده در وب‌سایت را داشته باشید. در این صورت با دریافت توصیه‌نامه یا به واسطه نشان دادن نتایج درخشان از سطح عملکرد حرفه‌ای پروژه‌های خود قادر به جذب پروژه‌های بیشتری هستید.

 در صورت تحلیل سایت‌هایی به زبان خارجی، لازم است تا تسلط کافی و عالی بر روی زبان مورد نظر داشته باشید چرا که مقدار زیادی از عملکرد تحلیلی شما وابسته به فهم کلمات کلیدی مختص به آن زبان است. به همین منظور پیشنهاد می‌شود تا در ابتدای شروع کار خود، با کسب تجربه از سایت‌های فارسی زبان در خارج از کشور تجربیاتی شایسته در رزومه‌ خود ثبت کنید. در این صورت شما با کسب تجارب کافی و افزایش محبوبیت خود در میان افراد ساکن در خارج از کشور، می‌توانید تا در آینده بر میزان درآمد خود بیفزایید.


5.    ساخت ابزار سئو انگلیسی

ساخت ابزار یکی از روش‌های اصلی در کسب درآمد از طریق سئو به شمار می‌رود. حال با ساخت یک ابزار سئو به زبان انگلیسی یا سایر زبان‌های زنده دنیا می‌توانید با یک ابزارطراحی شده به چند طریق درآمد‌زایی داشته باشید. پس از ساخت و راه‌اندازی یک ابزار به شیوه‌ای بسیار آسان، می‌توانید با ساخت یک پشتیبان به صورت دائمی درآمد کسب کنید.

جهت اجراء این ابزار شما نیازمند به حجم عظیمی از سرمایه هستید. شما می‌توانید با یک جستجو ساده در وب‌سایت گوگل ابزار‌های سئو را انتخاب کرده و با به کار‌گیری از دانش خود یا یک برنامه‌نویس متبحر ابزار سئو خود را بسازید. البته لازم به ذکر است که در راستای افزایش محبوبیت و شهرت ابزار خود در سایت گوگل نیازمند افزایش رتبه خود با به کار‌گیری از سئو در وب‌سایت گوگل هستید.


6.    فعالیت در وب سایت سئو کلرک

شما می‌توانید با شروع فعالیت خود در وب‌سایت سئو کلرک به عنوان یک فریلنسر به مشاهده پروژه‌های مد نظر خود پرداخته، از میان پیشنهادات بنا به تخصص خود، پروژه‌های مناسبی را اخذ کرده و از این راه درآمدی مناسب کسب کنید.

لازم به ذکر است که در راستای اخذ یک تصمیم مناسب، لازم است نه تنها به میزان درآمد خود بلکه به مسئولیت‌های محول شده در هر حیطه کاری نیز توجه نمایید.

 

 

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *