۴ سایت برتر ایرانی با درآمد های میلیاردی تنها با استفاده از سئو

در این مطلب به بررسی 4 سایت‌ صاحب نام با عملکرد مناسب در بخش سئو و در حیطه فعالیت‌های وسیع و متفاوت خواهیم پرداخت. تمامی این وب‌سایت‌ها با ارائه عملکرد مناسب از خود در بخش سئو، توانسته‌اند تا به کسب درآمد‌های میلیاردی به صورت غیر‌فعال بپردازند. درآمد غیر‌فعال به مشاغلی نسبت داده می‌شوند که نیازمند به فعالیت و سر‌کشی دائم شما در طی شبانه روز و روز‌های هفته نخواهند بود. با اشتغال در این مشاغل غیر‌فعال، شما قادرید تا در تمامی نقاط دنیا و در هر ساعتی از شبانه روز از طریق آنان به کسب درآمد بپردازید.

1.    وب‌سایت دیجی کالا

دیجی کالا یکی از برترین سایت‌های ایرانی است که به واسطه سئو توانسته تا به شهرتی فرا‌گیر دست یابد. در نگاه اول با بررسی تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی با نکته‌ای شگفت‌انگیز مواجه می‌شوید. نسبت اجراء تبلیغات وب‌سایت دیجی کالا به نسبت سایر رقباء خود در کمترین حد ممکن قرار دارد. حال با این چالش مواجه می‌شوید که در صورت عدم بهره‌گیری از تبلیغات، این وب‌سایت چگونه توانسته تا به یکی از برترین وب‌سایت‌های ایرانی تبدیل شود. پاسخ این پرسش بسیار ساده است. سئو وب‌سایت یکی از اصلی‌ترین عوامل موفقیت دیجی کالا است. این وب‌سایت توانسته تا با بهینه‌سازی مناسب سئو سایت بر روی تمامی محصولات خود، خود را به عنوان یکی از 3 نتیجه اول در صدر جستجو‌های انجام شده توسط موتور جستجو‌گر گوگل برساند. همان‌طور که قابل پیش‌بینی است درصد عظیمی از حجم درآمد دیجی‌کالا منحصر به سئو این وب‌سایت است.

2.    وب‌سایت دیوار

این وب‌سایت یکی از مشهور‌ترین وب‌سایت‌های ایرانی در زمینه خرید و فروش انواع کالا است. بیش از 90% شهرت این وب‌سایت مدیون به پدیده‌ای به نام سئو است. برنامه‌ریزی منظم و تلاش‌های پی در پی این تیم توانست تا در کسب رتبه اول میان سایت‌های آگهی و نیازمندی ایرانی نقشی شگرف از خود به نمایش بگذارد.

3.    وب‌سایت آپارات

در حال حاضر، وب‌سایت آپارات به عنوان دومین سایت ایرانی با بیشترین بازدید در نتایج جستجو الکسا به شمار می‌رود. از این وب‌سایت به عنوان یوتیوب ایرانی یاد می‌شود. یکی از عوامل تاثیر‌گذار مضاف بر تلاش‌های تیم آپارات  بر روی سئو این وب‌سایت، میزان محتوایی است که سایر کاربران بر روی این وب‌سایت قرار می‌دهند.

4.    وب‌سایت سافت 98

حیطه فعالیت این سایت در خصوص دانلود و نصب انواع نرم‌افزار‌های رایجی است که اکثر کاربران ایرانی به دنبال نصب آنان هستند. سئو این وب‌سایت عملکردی عالی از خود بر‌جای گذاشته و با نوشتن عباراتی مانند « دانلود نرم افزار..» شما می‌توانید این وب‌سایت را در اولین نتایج جستجو شده توسط موتور جستجو‌گر گوگل مشاهده نمایید.

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *