سئو چیست و چگونه می‌توان از آن کسب درآمد کرد؟

در دنیا از سئو به عنوان پر‌درآمد‌ترین شغل در حوزه دیجیتال مارکتینگ یاد می‌شود. سئو یکی از اصلی‌ترین ارکان و عوامل در کسب درآمد‌هایی در سطح میلیون و میلیارد در سایت‌های ایرانی و خارجی است. تاثیر سئو را می‌توان به عنوان یکی از فاکتور‌های اصلی در رشد و بازاریابی شرکت‌های بزرگ جهانی مانند آمازون و شرکت‌های داخلی نظیر دیجی کالا، علی بابا و دیوار دانست.


تاثیرات سئو در جهان

شرکت آمازون اذعان داشته که تا سال 2020 سئو توانسته تا مبلغی بالغ بر 350 میلیارد دلار در حیطه کسب و کار در سراسر جهان از خود تاثیر نشان دهد. این مبلغ در مدت زمان سه ساله ( نسبت به سال 2017) جهشی بیش از سه برابر از خود نشان داده است.


تعریف سئو

 به صورت مختصر سئو یعنی قدرت نمایش در موتور‌های جستجو‌گر. به وسیله سئو می‌توان سایت و مطالب خود را جزء چند مورد ابتدایی در موارد یافته شده توسط یک موتور جستجو‌گر مانند وب‌سایت گوگل تبدیل کرد. عدم بهینه‌سازی سئو می‌توانند تاثیری منفی بر روند کسب و کار شما بگذارد.


تاثیرات سئو بر مشاغل و کسب و کار‌ها

 به واسطه سئو خوب شما قادر هستید تا با ترویج و شناساندن کسب و کار خود فارغ از خدمات و محصولاتی که عرضه می‌کنید به یکی از بزرگ‌ترین وب‌سایت‌ها در سطح داخلی یا حتی جهانی شوید.

به همین واسطه است که با نشان داده شدن در صدر موارد جستجو شده و به تبع مراجعه و مطالعه افراد از سایت شما، قادرید تا در تمامی ساعات روز و فارغ از جغرافیایی مکانی از این مزیت بهره ببرید.


روش‌های کسب درآمد از سئو

حال با این سوال مواجه می‌شویم که چگونه می‌توان از طریق سئو به کسب درآمد پرداخت؟ این پرسش چند پاسخ دارد و می‌توانید با دنبال کردن این مطلب می‌توانید به این پرسش‌ها دست یابید. شما تنها یک قدم با کسب درآمد‌های میلیونی و میلیاردی از این سئو جذاب فاصله دارید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *